O NAS

ENERGIA OZE Sp. z o. o. kompleksowo obsługuje przedsiębiorstwa, instytucje publiczne i osoby fizyczne w zakresie procesu przygotowania i realizacji inwestycji związanych z budową mikro, małych i dużych instalacji fotowoltaicznych. W zakresie naszej oferty przygotowujemy również audyty energetyczne i elektroenergetyczne.

Specjalizujemy się ponadto we wdrażaniu nowoczesnych technologii gwarantujących uzyskiwanie oszczędności oraz poszukiwaniu i pozyskiwaniu dofinansowania na inwestycje energetyczne.


 

bulb-eco

Gwarantujemy oszczędzanie energii elektrycznej …

Poznaj Power OptimizerTM niezawodny system oszczędzania energii elektrycznej.

Naszą specjalnością są rozwiązania, które powodują zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, które nie mają ujemnego wpływu na ilość wykonanej pracy przez urządzenia elektryczne. Uzyskujemy ten efekt poprzez ograniczenie strat energii elektrycznej w przewodnikach prądu oraz odbiornikach. W ten sposób ograniczamy zapotrzebowanie na wydajności źródła energii (zapotrzebowanie na moc), która jest potrzebna do wykonania przez odbiornik tej samej pracy.

Po dwuletnich testach w Polsce i kilkuletnich na świecie, oferujemy Państwu urządzenie Power OptimizerTM obniżające zużycie energii elektrycznej bez zmiany mocy obciążenia. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej technologii zyskujemy:

Prostota instalacji i uzyskiwane efekty stawiają to rozwiązanie na czele listy urządzeń oszczędzających zużycie energii elektrycznej.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Specjalnie na życzenie naszych Klientów i mając na uwadze ekspercki charakter naszych usług wprowadziliśmy tzw. program Gwarancja Satysfakcji. Program ten daje gwarancje Klientowi, że zakupioną technologię POWER OPTIMIZERTM (zgodnie z podpisana umową) można zwrócić w przypadku nie uzyskania określonych minimalnych oszczędności energii elektrycznej w czasie 2-3 miesięcy, licząc od daty jej instalacji. W przypadku, gdy uzyskane oszczędności okażą się mniejsze niż określone w umowie zakupu, Klient ma prawo zwrócić POWER OPTIMIZERTM, na warunkach określonych w umowie.

Energetyczna przyszłość firmy jest w Twoich rękach …

Najprostsze metody to oszczędne używanie urządzeń elektrycznych czy negocjacje stawek za energię, a bardziej skomplikowane obejmują poprawę współczynnika mocy, zastosowanie konwerterów częstotliwości czy wymianę urządzeń na bardziej sprawne. Podwyższenie sprawności wytwarzania, ograniczenie strat w przesyle i dystrybucji oraz zmniejszenie zużycia energii to główne cele przyszłej ustawy o efektywności energetycznej, opracowanej przez Ministerstwo Gospodarki. Inwestor, który odpowiednio udokumentuje, że posiada w swojej firmie (zakładzie) urządzenia, które powodują zmniejszenie zużycia energii elektrycznej (bez zmniejszania zapotrzebowania na moc) może starać się o przyznanie białych certyfikatów.

Sprawdź nas, aby przekonać się ile można zyskać … 

NASZ ZESPÓŁ

ZAUFALI NAM